Ośrodek odwykowy Warszawa

Skontaktuj się z naszym prywatnym ośrodkiem odwykowym:

Tel: +48 735 469 430

Tel +48 721 767 933

e-mail: infootuk@gmail.com

Nasz prywatny ośrodek odwykowy w Warszawie został stworzony z myślą o kobietach potrzebujących wsparcia w bardzo trudnej walce z uzależnieniem lub współuzależnieniem. Uzależnienia to choroby, które odbierają radość z życia, ograniczają wolność decydowania o sobie i konsekwentnie przejmują kontrolę nad codziennością. Alkoholizm czy narkomania wyniszczają organizm, niszczą więzy rodzinne, negatywnie wpływają na relacje towarzyskie oraz rozwój zawodowy. Ich leczenie wymaga nie tylko ogromnej siły woli oraz samozaparcia, ale i fachowego wsparcia specjalistów, którzy doskonale znają mechanizmy rządzące uzależnieniami. Nasz ośrodek leczenia uzależnień w Warszawie jest miejscem, gdzie Ty lub Twoi bliscy otrzymacie pomoc najlepszych terapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów, którzy z życzliwością, zrozumieniem i cierpliwością  pochodzą do sytuacji każdego pacjenta. Poznaj nasz personel, program terapeutyczny oraz szczegółowe plany turnusów i wyciągnij rękę po pomoc. Wspólnie z nami wkrocz na ścieżkę, które pomoże Ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Ośrodek terapii uzależnień Warszawa – bezpieczne środowisko stworzone specjalnie dla kobiet

Nasz ośrodek terapii uzależnień w Warszawie to coś więcej niż ośrodek dla alkoholików czy klinika odwykowa. Jest to miejsce założone przez kobiety specjalnie dla kobiet, które borykają się z nałogami utrudniającymi im normalne życie. Naszym celem było stworzenie bezpiecznej przystani, w której kobiety zmagające się z alkoholizmem, narkomanią, lekomanią lub innymi nałogami czy zaburzeniami znajdą zrozumienie i pomoc bez oceniania.

Jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień spełniamy wymogi, które są stawiane podmiotom leczniczym. Jednocześnie bardzo ważne jest dla nas, aby klinika uzależnień dawała pacjentkom poczucie bezpieczeństwa. Tylko wtedy będą w stanie dotrzeć do podłoża problemu, przepracować traumatyczne przeżycia i rozpocząć naukę życia w trzeźwości.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Warszawa – pozwól sobie na profesjonalne wsparcie

Na przestrzeni ostatnich lat alkoholizm wśród kobiet stał się bardzo poważnym problemem. Często przybiera on jednak nieco inną formę niż u mężczyzn. Kobiety częściej piją w samotności. Nałóg jest u nich bardziej napiętnowany przez społeczeństwo, dlatego starają się ukryć problem przed otoczeniem i bardzo rzadko zwracają się o pomoc. Często nie znajdują również oparcia w najbliższych – partnerze, dorosłych dzieciach, rodzicach czy krewnych. Odwyk alkoholowy jest przez nich traktowany nie jako próba wyjścia z nałogu, ale widoczny znak porażki.

Nasz ośrodek terapii uzależnień alkoholowych w Warszawie stara się przełamać te krzywdzące stereotypy i przekonać wszystkich, że przyznanie się do problemu z alkoholem oraz szukanie profesjonalnej pomocy jest znakiem ogromnej odwagi. Alkoholizm to choroba, a leczenie odwykowe jest jedyną szansą, aby zatrzymać jej postęp. Ośrodek leczenia alkoholizmu w Warszawie pomaga odzyskać równowagę psychiczną i nauczyć się życia bez sięgania po alkohol.

Prywatna klinika leczenia uzależnień Warszawa – różne formy terapii

Wykorzystujemy program terapeutyczny łączący psychoterapię z programem 12-stu kroków AA. Pracujemy w oparciu o tzw. model Minnesota. Nasz zespół terapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów skupia się na połączeniu teorii z wypracowaniem zdrowych nawyków, które pozwolą w przyszłości nie powrócić do nałogu. Podczas zajęć terapeutycznych i warsztatów staramy się pomóc pacjentkom odzyskać samoakceptację i zbudować poczucie własnej wartości. Tylko wtedy będą bowiem w stanie asertywnie odnosić się do otoczenia, radzić sobie z poczuciem winy i uczyć się życia bez sięgania po substancje psychoaktywne czy zachowania,  od których były uzależnione.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Warszawa – dlaczego warto nam zaufać?

Jako centrum uzależnień w Warszawie zajmujemy się leczeniem uzależnień od alkoholu, narkotyków lub leków oraz terapią wielu zaburzeń (m.in. anoreksja, bulimia, seksoholizm, zakupoholizm, depresja, hazard, gniew). Stworzyliśmy miejsce specjalnie dla kobiet, które w przyjaznym środowisku i kameralnym otoczeniu mogą uzyskać pomoc wykwalifikowanych terapeutów.

Nasze główne atuty to:

  • starannie dobrany personel (terapeuci, psychologowie, lekarze psychiatrzy) – nasz zespół wykazuje się najwyższą wrażliwością i zrozumieniem, ponieważ wiele osób zna problem osobiście (na doświadczenia w walce z nałogiem u siebie lub swoich bliskich),
  •  kameralne i komfortowe warunki pobytu – nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień położony jest w malowniczym miejscu, zapewnia wygodne pokoje 2- i 3-osobowe, nowoczesne sale terapeutyczne, bibliotekę, salę telewizyjną z kominkiem oraz pełną dyskrecję,
  • różne formy terapii – do wyboru pozostają standardowe turnusy 4-tygodniowe, terapia pogłębiona (7 tygodni), terapia nawrotowa, terapia specjalnie dla seniorek 60+, terapia dochodząca, terapie dla rodzin oraz indywidualne sesje z terapeutą.

 Ty lub któraś z kobiet z Twojej rodziny potrzebuje pomocy? Nasz ośrodek uzależnień w Warszawie to miejsce łączące odwyk z terapią, życzliwością i pełnym zrozumieniem. Zadzwoń lub napisz!

Formularz dofinansowania
Medical Finance Group