Zebranie Fundacji na Rzecz Pomocy Kobietom

Zgodnie z planem i w myśl zasady, że konsekwencja jest najważniejsza ????, w środę 21 lutego odbyło się kolejne spotkanie naszej Fundacji. Gościem specjalnym była Władysława Ż., specjalista terapii uzależnień z kilkudziesięcioletnim stażem, członek wspólnoty AA, skarbnica wiedzy i doświadczenia w walce z uzależnieniem… Liczymy, że zaprzyjaźni się z nami na dłużej.

W trakcie spotkania omówiłyśmy pozyskane informacje dotyczące zidentyfikowanych na poprzednim spotkaniu projektów i przedsięwzięć, do których Fundacja mogłaby spróbować przystąpić w celu promowania swojej działalności i pozyskiwania środków na ich realizację. Wytypowałyśmy już nawet faworyta i podejmujemy wyzwanie!

Ponieważ bardzo ważne jest dla nas aktywne i jak najszybsze docieranie z misją naszej Fundacji do osób potrzebujących, podjęłyśmy próbę ustalenia działań w skali „mikro”, które są możliwe do zrealizowania w krótkim czasie i wydają się być właściwą drogą do szerzenia tejże misji. Ruszamy zatem w teren! Chętnie skorzystamy z Twojej pomocy – jeśli znasz czy sam organizujesz wydarzenia społeczne, które wydają Ci się właściwym miejscem do przedstawienia Tobie i innym naszej wizji ratowania kobiet dotkniętych uzależnieniem powiedz nam o tym, zaproś nas. Każde z takich spotkań będzie dla nas bardzo ważne! Czekamy na Twój telefon lub mail. Do zobaczenia!

+48 735 469 430 Niższa cena terapii