Niższa cena terapii
+48 735 469 430

PRZYJEŻDŻAJĄC TUTAJ BYŁAM PEŁNA LĘKÓW I OBAW …

Gdy będziecie to czytać, ja już będę w swoim domu z rodziną.

Przyjeżdżając tutaj byłam pełna lęku i obaw do jakiego miejsca trafię.

Zostałam przyjęta z otwartymi rękami, poczułam się bezpiecznie…

Spotkania z terapeutami pozwoliły mi uzyskać potrzebną wiedzę o moim uzależnieniu, dzięki czemu poczułam, że się we mnie coś zmienia.

W ośrodku odzyskałam swoją duchowość. Długo nie było w moim życiu Boga. To tutaj dopiero zrozumiałam, jak bardzo to jest ważne.

Monika wolontariuszka zapytała mnie kiedyś: „WIERZYSZ W BOGA, CZY WIERZYSZ BOGU?”..nie wiedziałam co mam odpowiedzieć. Teraz to wiem.

Chcę bardzo podziękować całej kadrze, terapeutom, koleżankom, za poświęcony czas, za wsparcie w trudnych chwilach, za domową atmosferę, która towarzyszyła mi przez cały mój pobyt.

Będę Was wspominać. Dziękuję.

Małgosia

SZCZĘŚCIE CZY PECH?…

Mój najlepszy kumpel, płynna trucizna, zapanował nad moim życiem. Wszystko kręciło się wokół niego. Leciałam, traciłam energię i cenny czas, przestałam widzieć i czuć, chciałam jedynie zniknąć..

Czytaj

Mam na imię Agnieszka i jestem lekomanką i alkoholiczką…

Moja przemiana duchowa i droga 12 KROKÓW to dla mnie niebywałe odkrycie. Zmiana która się we mnie dokonała i nadal dokonuje, nie byłaby możliwa gdyby nie Bóg i nie ten Ośrodek.

Czytaj

Przyjeżdżając tutaj byłam pełna obaw i lęku…

Chcę bardzo podziękować całej kadrze, a także koleżankom, za poświęcony czas, zawsparcie w trudnych chwilach, za domową atmosferę, która towarzyszyła mi przez cały mój pobyt w Ośrodku.

Czytaj

Oczami naszej Jadzi:)

Alkohol zaburzył moją duchowość, chciał mi odebrać wiarę. W ostatnie dni picia czułam się bardzo samotna, niezrozumiana, wręcz załamana. W Ośrodku im. Matki Teresy z Kalkuty odnalazłam swój drugi dom.

Czytaj

ŚWIETNE MIEJSCE..

Wierzę, że dzięki terapii wskazującej drogę do dalszego działania w kierunku zdrowienia, uda mi się dokonywać właściwych wyborów.

Czytaj

„ I dam Wam życie nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza”-

Brzmi jak obietnica, pragnienie czegoś pięknego i nieskończenie dobrego…
I właśnie taki jest ten DOM i ludzie którzy w nim mieszkają, uczą, przebywają, ziemskie anioły nieskończenie dobre Dziękuję!

Czytaj

Świadectwo Gosi

Daję radę i jestem TRZEŹWA!!!!!
Zwycięstwo nad piątkowym głodem również zawdzięczam Wam! Dzięki wprowadzeniu mnie na program Dwunastu Kroków z nadzieją patrzę na lepszą przyszłość.

Czytaj

„Pewna historia …. Wróbel, alkoholiczka i Bóg

Nie wszyscy rzecz jasna tacy są , ale większość. Picie u nas – stanie pod sklepem to taki naturalny stan …
ale nie o tym chciałam pisać.

Czytaj

Świadectwo Basi „znad morza”…naszej podopiecznej

Nie wstydzę się już mówić, że jestem piękna Gabrysiu , ze swoimi zaletami i wadami – jestem przecież stworzeniem Najwyższego

Czytaj