Niższa cena terapii
+48 735 469 430

„Jestem bowiem świadomy zamiarów jakie zamyślam, co do was- Wyrocznia Pana- zamiarów pełnych pokoju a nie zguby”

Mam na imię Ania, jestem alkoholiczką.

Po przykrych doświadczeniach z nieuleczalną chorobą trafiłam tutaj, do domu natchnionego Duchem, którego moc odczuwa się cały czas. Wychodzę z wiedzą przekazaną mi przez wspaniałych specjalistów i wskazówkami na świadome, trzeźwe życie. Dziękuję Wam wszystkim, z którymi mogłam tutaj przebywać, za słowa otuchy, za okazaną dobroć i zrozumienie. Pobyt w tym Ośrodku to dla mnie szczególny czas. Zmieniać siebie to najpiękniejsze co mogę robić i bardzo tego pragnę. Proszę Pana o otwarte oczy i wrażliwość serca na rzeczy które czyni wokół mnie.

Dziękuję Wam wszystkim za to że jesteście.

…..Dbajcie o kota Bobika:)…
Wdzięczna Ania
Pobyt w Ośrodku 16.08-26.09.2018
Danusia „Stokrotka”:)Duchowość jest tutaj parasolem ochronnym nad Ośrodkiem i osobami tutaj się leczącymi. Cudowna domowa atmosfera, wspaniali terapeuci z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Czytaj

„Jestem bowiem świadomy zamiarów jakie zamyślam,co do was- Wyrocznia Pana- zamiarów pełnych pokoju a nie zguby”Wychodzę z wiedzą przekazaną mi przez wspaniałych specjalistów i wskazówkami na świadome, trzeźwe życie. Dziękuję Wam.

Czytaj

„Istnieje różnica między znajomością drogi a podążaniu nią”Mam na imię Milena i jestem alkoholiczką. Byłam wystraszona i bardzo zagubiona. Mój pobyt w tym Ośrodku pomagał mi powoli odnajdywać siebie. Moje drugie, trzeźwe „Ja”.

Czytaj

SZCZĘŚCIE CZY PECH?…Mój najlepszy kumpel, płynna trucizna, zapanował nad moim życiem. Wszystko kręciło się wokół niego. Leciałam, traciłam energię i cenny czas, przestałam widzieć i czuć, chciałam jedynie zniknąć..

Czytaj

Mam na imię Agnieszka i jestem lekomanką i alkoholiczką…Moja przemiana duchowa i droga 12 KROKÓW to dla mnie niebywałe odkrycie. Zmiana która się we mnie dokonała i nadal dokonuje, nie byłaby możliwa gdyby nie Bóg i nie ten Ośrodek.

Czytaj

Przyjeżdżając tutaj byłam pełna obaw i lęku…Chcę bardzo podziękować całej kadrze, a także koleżankom, za poświęcony czas, zawsparcie w trudnych chwilach, za domową atmosferę, która towarzyszyła mi przez cały mój pobyt w Ośrodku.

Czytaj

Oczami naszej Jadzi:)Alkohol zaburzył moją duchowość, chciał mi odebrać wiarę. W ostatnie dni picia czułam się bardzo samotna, niezrozumiana, wręcz załamana. W Ośrodku im. Matki Teresy z Kalkuty odnalazłam swój drugi dom.

Czytaj

ŚWIETNE MIEJSCE..
Wierzę, że dzięki terapii wskazującej drogę do dalszego działania w kierunku zdrowienia, uda mi się dokonywać właściwych wyborów.

Czytaj

„ I dam Wam życie nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza”-Brzmi jak obietnica, pragnienie czegoś pięknego i nieskończenie dobrego…
I właśnie taki jest ten DOM i ludzie którzy w nim mieszkają, uczą, przebywają, ziemskie anioły nieskończenie dobre Dziękuję!

Czytaj

Świadectwo GosiDaję radę i jestem TRZEŹWA!!!!!
Zwycięstwo nad piątkowym głodem również zawdzięczam Wam! Dzięki wprowadzeniu mnie na program Dwunastu Kroków z nadzieją patrzę na lepszą przyszłość.

Czytaj

„Pewna historia …. Wróbel, alkoholiczka i BógNie wszyscy rzecz jasna tacy są , ale większość. Picie u nas – stanie pod sklepem to taki naturalny stan …
ale nie o tym chciałam pisać.

Czytaj

Świadectwo Basi „znad morza”…naszej podopiecznejNie wstydzę się już mówić, że jestem piękna Gabrysiu , ze swoimi zaletami i wadami – jestem przecież stworzeniem Najwyższego

Czytaj